«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Çokgen Disney Glee’de %20 Tırmanıyor

Çokgen Disney Glee’de %20 Tırmanıyor

Cokgen-Disney-Gleede-20-Tirmaniyor.png

Polygon’un yerel tokeni olan MATIC, son 24 saat içinde yaklaşık %20’lik bir kazançla CoinMarketCap’in en iyi 50 listesindeki en yüksek performanslı kripto para birimidir.

MATIC, Walt Disney’in karşılaştırmalı ticari büyüme programı için Polygon’un seçilmesinden bir gün sonra, 6,0 $ aralığında, Haziran ayının başından bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.

Bir Disney açıklamasına göre, Polygon, yaratıcı işletmelerin küresel olarak genişlemesini teşvik etmek için oluşturulan bir iş ve geliştirme girişimi olan şirketin 2022 Hızlandırıcı Programına katılacak altı kuruluştan biri.

Önerilen Okuma | CEL Token Fiyatı Santigrat İflas Ederken %50 Düşüyor

Poligon (MATIC) Son 7 Günde %20 Arttı

Bu yazı itibariyle MATIC, son yedi gün içinde %20,3 artışla 0,656 dolardan işlem görüyor, Perşembe günü Coingecko’nun verilerine göre bir ayın en yüksek seviyesi. Bunu yaparken token, MATIC’in bu yılın Ocak ayından bu yana kazanımlarını sınırlayan eğimli kırmızı direnç işareti olan 50 günlük üstel hareketli ortalamasını (EMA) da aştı.

Bu hafta, artırılmış gerçeklik (AR), değiştirilemez belirteçler ve yapay zeka (AI) içindeki yeni teknolojileri keşfetmeyi amaçlayan Disney Accelerator programının lansmanını yapıyor.

Çokgen

Image: The Daily Hodl

MATIC’teki son toparlanma, teknik açıdan da önemlidir ve kripto para biriminin kaderinde kısa vadeli bir geri dönüşün habercisi olabilir. Uzmanlara göre, token fiyatındaki yeni artış, 7.50 dolara doğru ek kazançların önünü açıyor.

MATIC, BTC ve ETH’den Daha İyi Ücret Alıyor

Poligon bir zamanlar Matic Network olarak biliniyordu. MATIC, bir Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Polygon Network’ü etkinleştiren bir Ethereum belirtecidir. Ethereum ana zincirine paralel çalışan blok zincirleri olan Katman 2 yan zincirlerini kullanan Polygon, Ethereum işlemlerini daha hızlı ve daha uygun maliyetli hale getirmeyi amaçlıyor.

MATIC’in yukarı yönlü hareketi, kripto para piyasasında başka yerlerde gözlemlenen gün içi toparlanma hareketleriyle senkronize edildi. Polygon, Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) dahil olmak üzere ağır rakiplerinin çoğundan daha iyi performans gösterdi. Walt Disney, MATIC’in gelişmiş performansının arkasındaki itici güç olabilir.

MATIC total market cap at $5 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Önerilen Okuma | Döngü Son 2 Ayda Sallanıyor – LRC Döngüde Kalabilir mi?

Kripto para piyasasının bir anlık görüntüsü, piyasa değerine göre en büyük iki kripto para birimi olan BTC ve ETH’nin son 24 saat içinde fiyat düşüşlerine tanık olduğunu ortaya koyuyor. CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin fiyatı yüzde 3,71 düşerken, Ethereum fiyatı yüzde 6’dan fazla düştü.

Bu arada Çarşamba, Twitter ve Reddit’teki 1.792.394 sosyal medya gönderisinden 9.845’i Polygon’dan bahsetti. Yaklaşık 8.675 farklı kişi Poligon’u tartışıyor ve toplanan gönderilerdeki bahsetme ve etkinlik sayısı açısından 30. sırada.

Featured image from Crypto Economy, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *