«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Çığ 7 Günlük Artışı Sürdürüyor – AVAX Kolayca 26 Doları Kırabilir mi?

Çığ 7 Günlük Artışı Sürdürüyor – AVAX Kolayca 26 Doları Kırabilir mi?

Çığ (AVAX), Bitcoin’deki (BTC) düşüşün ardındaki izleri de son 24 saat içinde fiyatından %6 düşürdü.

Daha parlak tarafta, AVAX/USD sağlam görünüyor ve potansiyel bir yükseliş trendinden önce bir düzeltme öneren dünkü düşüşün ardından yükseliyor.

AVAX şu anda işlem görüyor 25.10 $ Cuma günü Coingecko programından elde edilen veriler, son yedi gün içinde yüzde 7 arttı. Ancak insanlar 25 dolarlık bölgeye dikkat etmeli.

Fiyat o seviyeye geri dönebilir veya bu aralığın üzerine çıkabilirse, boğa koşusu için yüksek bir olasılık vardır.

Önerilen Okuma | Binance Coin Alım Satım Hacmi %35 Artarak BNB 274$’a Çıktı

AVAX Geri Çekilmeye Devam Edecek mi yoksa Yükselişini Koruyacak mı?

Bir hafta önce AVAX’ın kama oluşumunun ardından toparlandığı görüldü. Güçlü ve istikrarlı bir rallinin ardından bir kopuş da ima edildi.

Şimdi Avalanche, direnç çizgisinin hemen üzerinde güçlü bir kırılma gerçekleştirebildi. Güçlü bir yukarı yönlüydü, ancak son geri çekilmesinin ardından oldukça sınırlıydı.

Haftalık en yüksek seviyesini 26.30 $ olarak belirledi ancak mevcut piyasa durumunu gösteren hafif bir geri çekilme manevrası yaptı. Öyleyse, şimdi soru şu: AVAX geri çekilmeye devam edecek mi yoksa tersine mi dönecek?

AVAX’ın son kırılması, fiyatın önemli bir kısıtlama noktasını aştığının olumlu bir işaretidir. AVAX’ın en son tersine çevrilmesi, Para Akışı Endeksi’nin (MFI) dağıtım bölgesini ele geçirmesinden hemen sonra gerçekleşti.

Son birkaç gün içinde kripto piyasasında görülen satış baskısının artması, boğalara son koşularının ardından biraz nefes alma alanı verdi. Ancak bu onları daha yükseğe çıkma fırsatından mahrum etti.

AVAX total market cap at $7.05 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Mevcut geri çekilme, AVAX sahiplerinin çoğunun Haziran ayındaki düşüşün ardından yükseliş toparlanmasına hazırlık olabilecek HODLing aktivitesini gösteriyor.

Bununla birlikte, AVAX’ın agresif ağ genişlemesi nedeniyle daha da güçlendiği görülüyor. Güçlü bir AVAX akışını ve geri çekilmelere rağmen şiddetli bir fiyat hareketini sürdürme yeteneğini teşvik eden bu Temmuz ayında Avalance tarafından sürdürülen sağlam bir geliştirme faaliyeti var.

Önerilen Okuma | Cardano (ADA), %35 Artıştan Sonra Bir Sonraki Hedefe Kilitlenir: 0,55 ABD doları

AVAX Katlanarak Büyüyor

Temmuz, özellikle NFT işlem hacimleri açısından olağanüstü bir büyüme gördükten sonra Avalanche için şu ana kadar iyi bir ay oldu.

Evet, NFT ticaret hacimleri son iki hafta içinde AVAX için artan talebe çok katkıda bulunan üstel bir büyüme gördü.

Dahası, büyük satışların olmaması, piyasa duyarlılığının hala boğaları desteklediğinin iyi bir göstergesi. Özellikle müthiş şebeke gücü, enerji verimliliği ve muazzam büyümesi ile gelecek gerçekten de AVAX için çok umut verici.

Featured image from The Daily Hodl, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *