«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Cardano’nun Kurucusundan “Ethereum” Yorumu: Kripto Para Ekosisteminin Seyrini Değiştirdi!

Cardano’nun Kurucusundan “Ethereum” Yorumu: Kripto Para Ekosisteminin Seyrini Değiştirdi!

Cardano’nun

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Ethereum ekosistemi ve topluluğu ile ilgili fikirlerini paylaştı.

Cardano‘nun kurucusu Charles Hoskinson, Youtube’ta yaptığı bir canlı yayında Ethereum ekosistemi hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Aynı zamanda Ethereum’un kurucu ortaklarından biri olan Hoskinson, Ethereum ekosisteminde ilginç ve etkileyici gelişmelerin yaşandığını dile getirdi.

Cardano’nun Kurucusundan “Ethereum” Yorumu

Youtube canlı yayınında “Ethereum, Cardano’nun alt kümesidir Charles” gibi ilginç açıklamalar da yapsa Hoskinson, Ethereum ekosisteminde etkileyici gelişmelerin yaşandığını söyledi. Ethereum‘un büyük ve etkili bir topluluğa sahip olduğunu ifade eden Hoskinson, topluluk oluşturma konusundaki başarılardan söz etti. Hoskinson, birtakım eleştirilerini de dile getirse de Ethereum’un global ölçekteki yaygınlığının yadsınamayacağını, ancak Cardano, Solana gibi birçok kripto projelerinin de gerçekleştirdiği başarıların görmezden gelinemeyeceğini belirtti.

Hoskinson’dan Dikkat Çeken Açıklama: Kripto Ekosisteminin Seyrini Değiştirdi

Charles Hoskinson, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in Ethereum ekosistemi adına oldukça önemli olduğunu ve onun Buterin’in çözüm odaklı bir mühendislik zihniyetine sahip olduğunu dile getirdi. Hoskinson, NFT ve Metaverse ekosistemine atıfta bulunarak Ethereum’un kripto para ekosisteminin seyrini değiştirdiğini ifade etti:

“Ethereum’dan önce oyunun adı Bitcoin’di. Sonra Ethereum ortaya çıktı ve NFT, Metaverse gibi birçok önemli gelişme yaşandı.”

 

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *