«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Cardano Aşağı Basınca Direniyor, ADA’nın Fiyatı Ayıları Uzaklaştırabilir mi?

Cardano Aşağı Basınca Direniyor, ADA’nın Fiyatı Ayıları Uzaklaştırabilir mi?

Cardano-Asagi-Basinca-Direniyor-ADAnin-Fiyati-Ayilari-Uzaklastirabilir-mi.png

Cardano (ADA) piyasadaki genel havayı takip ediyor. Piyasa değeri açısından beşinci kripto para birimi, aşağı yönlü bir eğilim gösteriyor, ancak daha büyük kripto para birimlerinden daha yavaş bir hızda.

İlgili Okuma | Bitcoin Uzun Vadeli Sahipleri, BTC Çöktüğünde Mart 2020 Benzeri Kayıplar Gerçekleştiriyor

Yazma sırasında, Cardano (ADA) 24 saatlik ve 7 günlük grafikte sırasıyla %6 ve %14 kayıpla 0.48$’dan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci kripto para Ethereum (ETH) aynı dönemde %30, Binance Coin (BNB) %24, Solana (SOL) %24 ve XRP son 7 gün içinde %18 kayıp kaydetti. .

BitcoinBTCBTCUSD
4 saatlik grafikte BTC aşağı yönlü eğilim gösteriyor. Kaynak: BTCUSD İşlem Görünümü

Cardano’nun geliştiricisi Input Output Global (IOG) kısa süre önce ADA’nın fiyat kısa vadeli gücüne katkıda bulunabilecek iki ürünü duyurdu. Şirket, adında yeni bir cüzdan ortaya çıkardı. Dantelve yeni bir dağıtım Ethereum Sanal Makinesi (EVM).

Dantel, Cardano’nun yeni hafif cüzdanı olmayı ve daha fazla benimsenmesine yardımcı olmayı hedefliyor. Cüzdan, kullanıcılara “gelişmiş yetenek ve kullanım kolaylığı” sağlayacaktır. IOG dedi ki:

IOG, Lace’i ‒ tüm blok zinciri operasyonları için bir “tek durak noktası” geliştiriyor. Bu yeni platform, özelliklerle dolu, ancak hafif olacak ve çevrimiçi finansmanı kolaylaştıracak. Web3.0 için bir portal görevi gören Lace, gerçek ademi merkeziyetçiliğin unsurlarını kapsayacaktır.

Öte yandan, EVM, Cardano’nun test ağlarından birine konuşlandırıldı. Bu araç, geliştiricilerin sağlamlık tabanlı uygulamalarını oluşturmasına veya geçirmesine olanak tanır. Altyapı oluşturucu dcSpark’ın CTO’su Sebastian Guillemot, inanır Cardano’daki EVM, ekosistemin Cosmos veya Polkadot benzeri bir blok zinciri olmasına izin verecek.

Bu, ürünlerin Cardano ana ağından bağımsız olarak piyasaya sürülmesini ve kendi dinamiklerini geliştirmesini sağlayabilir. Gelecekte, bu ekosistem genelinde büyümeyi teşvik edebilir.

Artan Satış Baskısıyla Cardano (ADA) İşte Kritik Destek

Cardano ekosistemindeki büyüme vaadi, ana temellerinden biri olmuştur. Blok zinciri kısa süre önce akıllı sözleşme yeteneklerini devreye soktu, ancak henüz tam olarak meyve verdiğini görmedi.

Malzeme Göstergelerinden (MI) elde edilen veriler, 10.000 ABD Dolarının üzerinde (aşağıdaki grafikte kırmızı renkte) sipariş talep eden yatırımcılardan gelen satış baskısında bir artış olduğunu kaydeder. Bu arada, balinalar (aşağıdaki tabloda mor ve kahverengi) en azından kısa bir süre için tarafsız kaldılar.

Cardano ADA ADAUSDT MI1
Kaynak: Malzeme Göstergeleri

İlgili Okuma | Zengin Baba, Zavallı Baba Yazar Bitcoin Hakkındaki Fikrini Değiştiriyor mu? BTC 23K Dolara Düştü

MI’nın gösterdiği gibi, mevcut seviyelerinin altında 1,5 milyon doların üzerinde teklif emri var. Bu siparişler, daha fazla olumsuzluk olması durumunda kritik destek işlevi görmelidir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *