«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. Cardano (ADA) 0,524 Dolar’da Çengelleniyor; Yükseliş Yörüngesi Geliyor

Cardano (ADA) 0,524 Dolar’da Çengelleniyor; Yükseliş Yörüngesi Geliyor

Cardano (ADA) fiyatları, boğaların düşüş eğilimini azaltmak için piyasayı alt etmeye çalıştığını gösteriyor. ADA fiyatları istikrarlı bir şekilde 0,5 dolarda ve bir ret ise 0,628 dolarda kaldı.

Dahası, düşüş eğilimi devraldıkça önceki günlerde görülen piyasada %7’lik belirgin bir fiyat düşüşü oldu. Mevcut piyasa ticaret seviyesi şu anda 0,524 dolarda, bu da boğalar ve ayılar arasında bir güç mücadelesi olduğu için çok önemli.

Önerilen Okuma | Kripto Heyelan Devam Ederken Çığ %16’dan Fazla Parçalanıyor

0,50 Dolardan Destek; Boğalar Piyasa Fiyatlarını Yükseltmeye Çalışıyor

Destek 0,50 dolarla sınırlandırıldı ve boğalar fiyatları fırlamaya çalışıyor. Bu arada, ayılar şu anda yüksek fiyatlara sattıkları için havlu atacak türden değiller.

Bu fiyat hareketleriyle, özellikle ayılar ve boğalar birbirlerini geçmeye ve daha iyi performans göstermeye çalıştıklarından, piyasanın daha fazla oynaklık gördüğü algılanıyor.

Herkes gözünü 0,5 dolar olarak belirlenen kritik seviyeye dikkat etmeli, bu yörüngenin hemen altında bir kırılma, fiyatların 0,45 dolar seviyelerine kadar düşmesine neden olabilir. Bununla birlikte, 0,628 dolarlık fiyatın üzerine çıktığında fiyatlar 0,70 dolar seviyelerine kadar gidecektir.

Cardano Güç Mücadelesi: Boğalar Vs. Ayılar

24 saatlik Cardano (ADA) fiyat analizi, boğalar yoğun düşüş baskısı ile karşılanan piyasayı ele geçirmeye çalışırken güçlü bir fiyat savaşını ortaya koyuyor. Bu karşıt güçler, boğalar ve ayılar sürtünmeye başladığında yakın vadede görülen uçucu aktiviteyi ortaya çıkarabilir.

ADA/USD çiftinde görülen işlem hacmi şu anda 398.204.651.10$ olarak belirlendi ve toplam piyasa değeri yaklaşık 17.69 milyar$ olarak belirlendi. Parite şu anda 8. pozisyonda ve diğer dijital varlıkların 1.41’ini gölgede bırakıyor.

Önerilen Okuma | Cosmos (ATOM) Bitcoin ve Ethereum Kurtarmasının Ardından %12 Hızla Arttı

ADA/USD Çifti Bu Hafta Daha İyi Performans Gösterebilir

Ayrıca, boğaların piyasaya hakim olmaya hazırlandığı konsolidasyon dönemi göz önüne alındığında, ADA/USD paritesinin bu hafta daha iyi performans gösteren rakamlarla hakimiyet kurduğu ve hakim olduğu görülüyor.

Boğalar ve ayılar piyasayı yönetmeye çalışırken ipi daha sıkı tutmaya çalışıyorlar.

Fiyatları 0,628 dolar direnç seviyesinde gördüğünüzde boğalar geri döndü. Fiyatların, daha fazla gerilemeyi önlemek için muhtemelen 0,5 dolar seviyesinde uygun tutuş veya desteği bulması gerekecek.

Featured image from Solodev, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *