«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Cardano (ADA) 0,40 Dolara Geri Dönebilir

Cardano (ADA) 0,40 Dolara Geri Dönebilir

Cardano (ADA) fiyatı, Çin’den gelen olumsuz ekonomik artışların kripto tüccarlarını endişelendirmesinin ardından Pazartesi günü U dönüşü yaptığı için yükseliş gösteriyor.

Ayrıca, McDonald’s da dahil olmak üzere birçok büyük şirket Rusya’dan çıkıyor. Tüm bu faktörler, yüksek risk duyarlılığına katkıda bulunur ve bu da büyük kripto para birimlerinin fiyatının normalden daha fazla yükselmesini tamamen zorlaştırır.

Bu aynı zamanda ADA için kötü haber anlamına da gelebilir; %32 düzeltme riski var. Negatif duyarlılık muazzam bir şekilde artıyor ve bu da önümüzdeki çeyreklerde düşüş eğilimine işaret ediyor.

Bu yazı itibariyle, kripto, Çarşamba günü Coingecko’da son yedi gün içinde %10 düşüşle 0,560514 $’dan işlem görüyor.

Önerilen Okuma | SEC Yasal Hesaplaşması Sürerken Ripple (XRP) Fiyatı Yükseliyor

ADA, 0,40 Doların Altında Bir Nosedive Yönünde

Kuyruk riskleri durmadan yükseliyor ve bitecek gibi görünmüyor, bu da ADA yatırımcılarının yakın zamanda çıkışa yönelebileceği anlamına gelebilir.

ADA fiyatı, 0,47 dolar fiyat noktasının hemen altında veya dağıtım bölgesinin alt ucunda, hatta 0,38 dolara ulaşabilecek bir düşüşe gidiyor.

İyi tarafından bakıldığında, küresel ekonomide ve Cardano topluluğunda meydana gelen gelişmelerle birlikte haftanın ilk işlem günü toparlanma vaat ediyor. Aslında, ADA fiyatı muhtemelen 0,687 dolara doğru gidebilir ve 0,915 dolara kadar çıkabilir.

ADA total market cap at $18.09 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Cardano geçen hafta büyük bir düşüş yaşasa da, 16 Mayıs’ta toparlanmayı ve 0,613 dolara ulaşmayı başardı. Bu arada Cardano şu anda %4’lük kazancının ardından onu silkeliyor.

Önerilen Okuma | Kripto Analisti 1 Altcoin’in Sert Düşeceğini Tahmin Ediyor – Cardano mu?

Hafta sonu gösterildiği gibi tam orada üç günlük bir sıçrama yaşadı. Cardano için balina aktivitesi görüldü ve bu fiyat yönünde bir sapmaya işaret etti.

Cardano TVL 174.74 milyon dolar civarında. Şimdi, artış tamamen önemsiz gibi görünebilir, ancak ilk çeyrekte veya 28 Mart’ta 434,74 milyon dolarlık en yüksek TVL’den istikrarlı bir şekilde düştüğü için kazanan bir sıçrama.

Everest Dağı zirvesinde Cardano Bayrağı

Cardano’nun Kurucusu Charles Hoskinson, Everest Dağı zirvesine ulaştığı için gürültülü ve gururlu. Topluluğun çılgın desteği karşısında kendinden geçmişti. ADA’nın önceki günlerde sergilediği düşüş eğilimine rağmen, “Pazarlama aldık” sözü kesinlikle iyimserliğini ortaya koyuyor.

Cardano CEO’su, 3 milyon üyeden oluşan ve büyümeye devam eden güçlü ve kendini adamış bir topluluğa sahip olmaktan gurur duyuyor. Cardano’nun yerel jetonları da 4,7 milyona yükseldi.

Ayrıca Cardano, Mary 13’ten bu yana 20 milyon dolar daha fazla fon almayı başardı. TVL’si birkaç gün önce 18 milyondan 16 Mayıs’ta 137 milyon dolara sıçradı – bu, TVL’de 24 saat içinde %6’lık bir değişiklik.

Featured image from Coinbase, chart from TradingView.com

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *