«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Bybit’ten Türkiye kullanıcılarına özel 5.000 GSTS!

Bybit’ten Türkiye kullanıcılarına özel 5.000 GSTS!

bybit-2-1280x720-2

Kullanıcılarına hızlı, güvenilir ve yeni nesil bir kripto varlık işlem deneyimi sunan, dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit; Gunstar Metaverse’ün yerel tokeni GSTS ile GameFi alanındaki listelemelerine hız kesmeden devam ediyor.

Oyun ve kripto alanında uzman ekipler tarafından geliştirilen Gunstar Metaverse, insanların medeniyeti ayakta tutabilmek için birbirinden farklı yaratıklarla heyecan dolu mücadelesine odaklanarak, GSTS token üzerinden oyna-kazan modeli sunuyor.

Kripto dünyasının ses getiren oyun projelerini listelemeye hız kesmeden devam eden Bybit, kullanıcılarını avantajlı kampanyalar ve ödüllerle buluşturmayı sürdürüyor.

20 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında düzenlediği kampanya ile Bybit, GameFi dünyasında bir adım önde olmak isteyen kullanıcılarına çeşitli alanlarda kazanç imkanı sunuyor. Kampanya detaylarına Bybit’in etkinlik sayfasından ulaşmak mümkün.

Bybit’e ilk yatırma işlemi yapanlara 3.000 GSTS değerinde ödül havuzu

GameFi dünyasının en özel fırsatlarını kullanıcılarıyla buluşturmaya devam eden Bybit, GSTS listeleme kampanyası kapsamında 15 kullanıcısına 200 GSTS Airdrop’u armağan ediyor. Bybit’te ilk yatırma işlemini yapan kullanıcılar 3000 GSTS token’den payını kapıyor. Hızlı davranarak Bybit’e ilk yatırma işlemini gerçekleştiren kullanıcılar, avantajlı fırsatlardan yararlanıyor. Kazananlardan olmak için Bybit etkinlik sayfasını ziyaret ederek ilgili görevleri yerine getirmek yeterli.

Paylaşanlar kazanıyor: 10 kişiye 200 GSTS hediye!

Kullanıcılarına güvenilir ve yenilikçi bir işlem deneyimi sunan Bybit, sosyal medyada da kazandırıyor. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek, etkinlik tweetini alıntılayarak 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından 10 şanslı kişi, kişi başı 200 GSTS tokenin sahibi oluyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *