«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Bu Üç Altcoin Yukarı Yönlü Kırılma İçin Hazırlanıyor: Michaël van de Poppe

Bu Üç Altcoin Yukarı Yönlü Kırılma İçin Hazırlanıyor: Michaël van de Poppe

mana-coin-nedir-nasil-kullanilir

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle platformu Chainlink (LINK) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) dahil olmak üzere üç altcoin için beklentilerini açıkladı.

Van de Poppe, ilk olarak Chainlink’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 53 dolardan değerinin %86’sını kaybettikten sonra potansiyel olarak bir sıçrama için hazırlandığını söyledi.

“Bu, 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana hala büyük bir düzeltme yaşıyor. Ancak görünüşe göre yukarı yönlü bir kırılma da yaşayacağız. Bunun için 7.50 doları kırması gerekiyor. Bu seviye kırılırsa, sanırım bir sonraki 9 adımda doları ve potansiyel olarak 10 doları göreceğiz.”

Sıradaki altcoin ise MANA. Analist Van de Poppe MANA’nın bir rallisi başlatabilmek için ilk olarak 1.12 dolar direncini aşması gerektiğini düşünüyor.

“1.12 dolar civarında düşük bir zaman dilimi direnciyle karşı karşıyayız. 

Bu kırılırsa ve eğer bu direnci desteğe çevirirsek (senaryonun gösterdiği gibi), 1.40 dolara doğru uzun bir ralli etkinleştirilir. 

Destekler; 0.99 dolar ve 1.04 dolar.”

Yatırımcının radarındaki son altcoin, farklı chain’ler arasında varlıkların güvenli ve ucuz transferini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir platform olan THORChain (RUNE). Van de Poppe’a göre, RUNE’nin 3.28 dolara yükselme şansına sahip olması için 2.90 dolarlık desteğin üzerinde kalması gerekiyor.

“RUNE, hepsi gibi burada da biraz ivme gösteriyor. BTC işlem çiftleri eziliyor ve bunun biraz daha süreceğini düşünüyorum (Hakimiyet artıyor). Ancak USD işlemleri yapılabilir. Daha fazla düşüşü önlemek için 2.90 dolar civarını koruduğunu görmek isterim.”

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *