«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Bu kripto para için yayınlanan rapor umut verici! İşte tüm detaylar

Bu kripto para için yayınlanan rapor umut verici! İşte tüm detaylar

Polygon-native-MATIC-11.00.12-31-Jul-2022.png

Polygon ağı, kripto pazarında devam eden zorluklara rağmen önemli gelişmeler kaydetmeyi başardı. Yayınlanan rapora göre Polygon olumlu adımlar atmayı başardı. Birkaç yükseliş göstergesi, diğerlerinin yanı sıra, sahiplerin sayısındaki artışı ve Polygon ağındaki gelişmeleri içeriyor.

Polygon yükselişini sürdürebilecek mi?

Ethereum platformunun üzerinde çalışan blockchain ölçeklenebilirlik platformu olan Polygon, gerçekten de önemli bir yükseliş kaydetti. Santiment’teki iki önemli zincir içi ölçümde benzeri görülmemiş bir artışa yol açtı. Yani, her ikisi de yükseliş tablosu çizen Hacim ve Geliştirme faaliyeti diyebiliriz.

İncelenen dönemde, tokenin işlem hacmi istikrarlı bir büyüme kaydetti. MATIC, aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi yazım sırasında 1,13 milyarlık bir rakamla işlem hacminde önemli bir büyüme kaydetti.

İleriye dönük olarak, analitik platformdaki geliştirme faaliyeti iyi bir artış kaydetti. Ayrıca ağ, Github’da artan anlamlı aktivite sıklığını kaydetti. Polygon çevreleyen çok fazla gelişmenin yanı sıra çok fazla ilgi görmeye de başladı. Bu faktörler, kripto para yakın gelecekte yüksek düzeyde bir büyüme görmesinin ana nedenler olarak sıralanabilir.

Son zamanlarda balina izleme hizmeti WhaleStats, bu anlatıyı desteklemek için bazı veriler paylaştı. Balinalar tokeni düşük fiyattan satın aldı. Ethereum Whales “Bonobo” ve “BlueWhale0072”, 1.199.999 ve 1.461.354 MATIC tokeni alımı yaptı.

Yazım sırasında MATIC 0,96 dolar civarında işlem gördüğü için %4’lük bir artış kaydetmişti. Örneğin, 31 Temmuz’da ekip, staking token ödüllerinin dağıtımı hakkında bir güncelleme yaptı. Burada, Polygon PoS, ağ üzerinde çalışan 19.000’den fazla merkezi olmayan uygulama ile benimsenmede patlayıcı bir büyüme gördü. Bu da Polygon doğrudan desteğine ihtiyaç duymadı.

Genel olarak, Polygon artık Aave, Uniswap, OpenSea gibi en büyük Web3 projelerinden bazılarına ve Meta, Stripe ve Adobe gibi tanınmış şirketlere ev sahipliği yapıyor. Bu, yukarıda belirtilen gelişmelerle birleştiğinde, ağ için umut verici bir senaryo oluşturabilir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *