«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Bu Altcoin Bir Ayda %20.000’lik Artış Yaşadı – Yeni Ortaklık Yolda!

Bu Altcoin Bir Ayda %20.000’lik Artış Yaşadı – Yeni Ortaklık Yolda!

5426

Solana (SOL) blockchain’i üzerine inşa edilmiş bir kripto projesi, büyük bir duyuru geleceğinin sinyallerini vererek kripto topluluğunun dikkatini çekti.

Yakın tarihli bir röportajda, ismi açıklanmayan bir STEPN (GMT) kripto platformu temsilcisi, spor giyim devleri Adidas ve Nike ile ilgili yaklaşan bir duyuruları olduğunu söyledi.

“Nike ve Adidas gibi büyük spor markaları, yürüme ve koşma konusunda pazarı şekillendirmekle tanınıyor. […] Çok yakında bununla ilgili bir duyurumuz olduğunu göreceksiniz.” 

STEPN, kullanıcıları yürüyüş ve koşma gibi açık hava etkinliklerine katılmaları için token’larla ödüllendirerek sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını teşvik eden bir uygulama. Bu haftanın başlarında STEPN, Twitter’da kripto para borsası Binance ile açıklanmayan bir ortaklık planladığını bildirmişti.

STEPN’in yerel yönetim token’ı GMT, yazı yazılırken 2.03 dolardan işlem görüyor. GMT’nin token satışı, 9 Mart’ta Binance’de 0.01 dolarlık bir arz fiyatıyla gerçekleşti. Token, üç haftadan biraz fazla bir süre içinde %20.200’lük bir ralli kaydetti.

STEPN, esasında çift token’lı bir sisteme sahiptir. Green Satoshi Token (GST) yürümek veya koşmak için bir kullanıcı ödülü iken, GMT’nin kullanım durumunun oylama ve staking ile ilişkilidir.

Kripto projesi; Solar Eco Fund röportajında, GMT token’ında yüksek bir yatırım getirisi (ROI) sağlamanın rekabet avantajını korumak için kullanacağı yöntemlerden biri olduğunu söyledi.

“İnsanlar yüksek sürdürülebilir yatırım getirisi peşindeler, GMT’nin yüksek talebini sürdürmek için uzun süreli kullanım senaryoları ve GMT token yakma senaryoları sağlayarak listenin başında olacağımıza inanıyoruz.”

STEPN ayrıca daha fazla kullanıcı çekme stratejisinin “[STEPN] uygulamasını ve sosyal platforma dönüştürmeyi” içerdiğini söylüyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *