«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Brian Armstrong, Kriptonun Enflasyonu Yenebileceğini Söyledi, Grafik Ne Öneriyor?

Brian Armstrong, Kriptonun Enflasyonu Yenebileceğini Söyledi, Grafik Ne Öneriyor?

Brian-Armstrong-Kriptonun-Enflasyonu-Yenebilecegini-Soyledi-Grafik-Ne-Oneriyor.png

Amerika’nın önde gelen merkezi kripto borsalarından birinin patronu Coinbase, Bitcoin’in yeni küresel altın standardı olabileceğini açıkladı. Dijital varlığın, Amerika’nın Çin’den gelen meydan okumaya karşı savaşma şansını yenileyebileceğine inanıyor.

Coinbase kripto borsasının CEO’su ve Kurucusu Brian Armstrong, konuştu aylarca süren fiyat düşüşü sırasında daha geniş kripto piyasası ve firma için ileriye dönük yol hakkında.

Armstrong ayrıca, kripto para biriminin büyümesinin yeni bir dünya düzenini teşvik edebileceğini açıklayarak Ray Dailo’nun teorisi hakkındaki görüşünü paylaştı. Böylece, ademi merkeziyetçi Batı, merkezileştirilmiş Doğu’ya karşı uygun bir şekilde rekabet edebilir.

Kriptoyu Hedge Olarak Kullanmak

Armstrong, kaynaklarımızla yakın tarihli bir röportajda, devam eden düşüş piyasası hakkında kendisinden öncekilere göre bahsetti. Ancak mevcut piyasa trendinin bu sefer farklı özellikler gösterdiğinin altını çizdi. Ona göre, birincil neden, dijital varlıkların artık önceki ayı piyasası döngülerine göre daha fazla kabul görmesi ve daha fazla kullanım durumuna sahip olması olabilir.

İlgili Okuma | Bitcoin Açık Faiz, Fiyat 31.000 Doların Altına Düşerken Düşüyor

Ancak, ne yazık ki, madeni para fiyatlarında herhangi bir patlama olmadı. Bu aynı zamanda tokenlerin %85’inden fazlasının bir daha asla tüm zamanların en yüksek fiyatlarına ulaşamayacağı anlamına geliyor.

Ayrıca mevcut döngü koşulundaki bu ayrımın kısmen kripto para birimi düşüş piyasasını yoğunlaştıran makroekonomik ortamın bir sonucu olduğunu söyledi. Ancak daha da önemlisi, yatırımcılar ve tüccarlar dijital varlıkları riskli teknoloji hisseleri kadar istikrarsız olarak değerlendiriyor.

Brian Armstrong, Kriptonun Enflasyonu Yenebileceğini Söyledi - Grafik Ne Öneriyor?
Kripto piyasası grafiği düşüş eğilimini takip ediyor | Kaynak: TradingView.com’da Kripto Toplam Piyasa Değeri

Diğer taraftan Armstrong, enflasyona karşı bir önlem haline gelebilmesi için tüm DeFi piyasa kapitalizasyonunun mevcut olanın 5 ila 10 katından fazla büyümesi gerektiğine inandığını açıkladı. Coinbase CEO’sunun yanı sıra birçok kripto uzmanı da aynı görüşe inanıyor.

Süper Uygulama Cüzdanının Tanıtımı

Devam eden düşüş piyasasının ortasında, Coinbase’in patronu firmasının inovasyonu ve yeni ürünler yaratmayı hedefleyeceğini söyledi. Daha da önemlisi, merkezi borsa, bir profil sayfası, kişisel kimlik ve hatta itibar puanları dahil olmak üzere birçok gelişmiş özelliğe sahip, daha karmaşık, merkezi olmayan bir cüzdan geliştiriyor.

Cüzdan, finansal bir çözüm olmanın yanı sıra, durum ve sosyal beslemeler için bölümleri olan bir sosyal platform da olabilir. Ayrıca, cüzdan, eserlerini sergilemelerine izin vereceği için müzisyenler ve sanatçılar da dışarıda bırakılmayacak. Süper uygulama cüzdanının bu yeni nesil özelliğinin Web3’ün neden internetin geleceği olduğunu kapsadığını da sözlerine ekledi.

Merkezi ve Merkezi Olmayan Savaş

Tanınmış bir hedge fon yöneticisi olan Ray Dalio, popüler bir şekilde mevcut dünya düzeninin Batı tarafından kontrol edildiğini iddia etti. Daha spesifik olarak, Amerika. Ancak Çin gibi ülkelerden yükselen gelişmelerle birlikte bir değişim olasılığının bulunduğunu kaydetti.

İlgili Okuma | Tüm Bitcoin Düşüş Trendinden ABD Makro Baskı Sorumlusu

Armstrong, Çin yükselirken ABD’nin düştüğünü kabul ederken, gelecekteki dünya düzeninin artık “ülke merkezli” olmayabileceğini belirtti. Armstrong, Bitcoin’in dünya çapındaki yeni altın standardı için bir rakip haline geldikçe, batının merkezi olmayan yarımküresini havaya uçurabileceğine inanıyor.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *