«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Brad Garlinghouse, Bitcoin Yatırımcılarını Hedef Aldı

Brad Garlinghouse, Bitcoin Yatırımcılarını Hedef Aldı

BradGarlinghouse

Ripple şirketinin CEO’su Brad Garlinghouse, CNBC’ye açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada özellikle Bitcoin’e sıkı sıkıya bağlı olan yatırımcıları hedef aldı. Bunun yanında Garlinghouse, Bitcoin‘deki “kabilecilik” düşüncesinin kripto para endüstrisini geriye götürdüğünü belirtti.

Brad Garlinghouse, Bitcoin ve Kripto Para Piyasası Hakkında Konuştu

Blockchain firmasının CEO’su Ripple, Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimleri etrafındaki “kabileciliğin” kripto endüstrisini geriye götürdüğünü düşünüyor.

brad garlinghouse bitcoin yatirimcilarini hedef aldi 1

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, elinde bir miktar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) tuttuğunu söyledi:

Bitcoin’e sahibim, Ethereum’a sahibim, bazılarına da sahibim. Bu sektörün gelişmeye devam edeceğine kesinlikle inanıyorum. Kripto para birimleri yükselebilir.

Garlinghouse, ayrıca “Bu tür yaklaşımlar, kripto endüstrisinin Washington’da iyi temsil edilememesine neden oluyor” dedi.

Eski bir Yahoo yöneticisi olan Garlinghouse, bugün kripto endüstrisini 1990′ların sonu ve 2000′lerin başındaki dönem ile şu şekilde karşılaştırdı:

Yahoo başarılı oldu. eBay de öyle. Çünkü farklı sorunları çözüyorlar. Farklı kullanım alanları mevcuttu ve farklı kitleler ve farklı pazarlara ulaştılar.

Son olarak hatırlatmak gerekirse Garlinghouse geçtiğimiz haftalarda SEC ile aralarında olan davada kazanmak için önemli ilerlemeler kaydettiklerini belirtmişti.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *