«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Bitcoin’in Çöküşü Tahmin Eden Analistten Yeni Bir Bitcoin (BTC) Yorumu Geldi

Bitcoin’in Çöküşü Tahmin Eden Analistten Yeni Bir Bitcoin (BTC) Yorumu Geldi

3320649_810x458

Kripto dünyasının tecrübeli trader’larından ve analistlerinden birisi olan Peter Brandt, Bitcoin‘in (BTC) 2022 yılının en yüksek seviyelerine ulaştığı dönemde daha da yakından takip ettiğini belirtti.

Bitcoin’in 2018 yılında yaşayacağı çöküşü doğru bir şekilde tahmin etmesiyle de tanınan trader, Twitter hesabından yaptığı yeni paylaşımda Bitcoin’in son fiyat hareketinin, BTC’nin bir boğa döngüsünün ilk ayağını başlatmadan önce 3500 dolara düştüğü Nisan 2019’daki piyasa yapısına çok benzediğini belirtti.

Bitcoin (BTC) modeline yükselen üçgen (altta) adı veriliyor. Scgavacjer’da Asc Tris hakkında bilgi edinebilirsiniz, Çalışma III, sayfa 93. Ayrıca, mevcut modeli 2019’daki benzer bir yapıyla karşılaştırabilirsiniz (üstte).”

Brandt’ın grafiklerine bakıldığında, yükselen üçgen modelinden kopuş, Bitcoin’in bir taban oluşturduğunu ve boğa piyasasının bir sonraki ayağını başlatmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Ancak Brandt, teknik bir kırılmanın bile Bitcoin’in 2019 rallisini takip edeceğini garanti etmediğini vurguladı.

“Grafikler geleceği tahmin ETMEZ! Grafikler aslında bir olasılık bile sunmuyor. Grafikler sadece olasıkları nerir ve bir ticaret programında riskleri yönetmede fayda sağlar. Grafik desenleri zaman zaman çalışabilir, başarısız olabilir veya dönüşebilir. Lazer gözler yeniden belirir ve BTC durursa, dikkat etmelisiniz.”

Dave the Wave, Brandt’in tweet dizisine, Bitcoin’in haftalık zaman diliminde daha büyük bir artan üçgen oluşturduğunu gösteren bir yanıt verdi ve BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolara kadar yükselebileceğini tahmin etti.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *