«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Bitcoin Madenciliği İçin Yeni Bir Ülke Resmi Olarak Kapılarını Açıyor

Bitcoin Madenciliği İçin Yeni Bir Ülke Resmi Olarak Kapılarını Açıyor

photo_2022-07-26_19-55-24-150x150.jpg

Ermenistan’da 60 MW kapasiteli yeni bir ECOS veri merkezi hizmete girdi. Serbest Ekonomik Bölge için tam devlet desteği, madencilik için benzersiz faydalar ve uygun fiyatlı elektrik sağlar.

2018’de Ermeni hükümeti, ECOS’u ülkedeki yüksek teknolojilerin ve blok zinciri endüstrisinin gelişimini desteklemek için bir Serbest Ekonomik Bölge oluşturma ve yönetme konusunda görevlendirdi.

Bugün şirket, dünya çapında bulut madenciliği ve barındırma hizmetlerini kullanan 250.000’den fazla kullanıcıya sahiptir ve siz ECOS madencilik ekosisteminin bir parçası olun! Bir servis merkezi, depolar ve düzenli yedek parça tedariki, silahlı muhafızlar ve 7/24 bölgede bulunan asker personeli de dahil olmak üzere veri merkezi bölgesinde uçtan uca bir altyapı inşa edildi.

ECOS veri merkezi yüksek voltajlı şebekelerden ilave 60 MW temiz, uygun fiyatlı ve istikrarlı elektrik alır, bu da neredeyse %100 kesintisiz elektrik talep etmeyi mümkün kılar.

Yeni arsa, ek bir 200 MW’a genişleme potansiyeli ile 2.2 hektarlık bir alanda 20.000’den fazla madencilik cihazını barındırabilir.

Ayrıca, bu bölgenin optimum sıcaklığı, ek masraflar olmadan aşırı ısınma sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlar – Hrazdan’da yıllık ortalama sıcaklık 4,8°C’dir.

Ayrıca belirtmemiz gereken ECOS uçtan uca hizmet: Şirket, müşterilerimiz adına Bitmain’den madencilik ekipmanı satın alma konusunda tüm özen ve sorumluluğu üstlenir veya yalnızca diğer veri merkezlerinden ECOS’a taşınmaya yardımcı olur, şirketin çalışanları ekipmanı 7/24 test eder, kurar ve bakımını yapar ve siz varlıklarınızı doğrudan mobil uygulamadan izleyin ve kontrol edin.

Bu, ECOS barındırma ile pasif gelir elde etmek ve akıllı telefonunuzda iki tıklama ile yönetmek için gerçekten iyi bir fırsat. Madencilikte kazancınız o kadar kolay değil mi? Tüm faydaları kontrol edelim burada.

“Ermenistan’da madenciliği yasallaştırmaktan ölçeklendirmeye hazır kendi enerji altyapımızı başlatmaya kadar çok yol kat ettik. Ortaklarımıza her şeyde basitlik sunmak istiyoruz: veri merkezimizde madencilik işinizi başlatmaktan, evinizden çıkmadan uygulamadaki sonucun günlük olarak izlenmesine kadar” – ECOS’un yönetici ortağı Ilya Goldberg dedi. — “Paket ürünümüz, dünyanın herhangi bir yerinden hem kurumsal hem de perakende müşterilere hizmet vermek için yapılmıştır.”

Ermenistan blok zinciri/madencilik sektörünü koruyor ve önümüzdeki 25 yıl için %0 gelir vergisi ve %0 KDV, %0 ithalat ve ihracat vergileri, %0 emlak ve emlak vergileri gibi benzersiz koşullarla FEZ’in oluşturulmasına izin verdi. ortaklarımız sermayeden maksimum gelir elde etmek için.

Şirket, günümüzde dünyadaki istikrarlı ve uygun fiyatlı elektrik eksikliği ve sürekli değişen yasal gereklilikler nedeniyle ECOS hizmetlerinin son derece alakalı olduğunu söyledi.

Kripto kışı sona eriyor ve şimdi madenciliğe başlamanın en iyi zamanı. Tarihsel olarak, bu dönemlerde kripto para birimlerine yatırım yapmak en karlı olanıdır. Henüz bitcoin madenciliğinden kazanmaya başlamadıysanız, o zaman ECOS barındırma ile şimdi başlayın!

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *