«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Bitcoin Lightning Network Kapasitesinde Artış Yaşanmaya Devam Ediyor

Bitcoin Lightning Network Kapasitesinde Artış Yaşanmaya Devam Ediyor

btc

Bitcoin Lightning Network’ün (LN) sürekli büyümesi, devam eden kripto ayı piyasası tarafından engellenmeyen başka bir dönüm noktasına ulaştıktan sonra hızlanmaya devam ediyor. Bitcoin Lightning Network kapasitesi, hakim olan ayı piyasasındaki olumsuz rüzgarlara rağmen yeni zirvelere çıkmaya devam ediyor. Toplam kapasite şu anda, Kasım ayı piyasasının zirvesinden bu yana yüzde 34,6 artan 4.290 BTC’ye yükselmiş durumda.

Bitcoin Lightning Network Kapasitesinde Artış Yaşandı

Glassnode verilerine göre; Bitcoin Lightning Network‘ün halka açık kanallardaki toplam kapasitesi, Bitcoin’in fiyatının geçen yıl Kasım ayında neredeyse tüm zamanların en yüksek seviyesi olan neredeyse 68.000 dolarını kaydetmesinin ardından yüzde 34,6 artışla 4.290 Bitcoin’e ulaştı.

bitcoin lightning network kapasitesinde artis yasanmaya devam ediyoradd

Glassnode konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Kamu kanallarındaki Bitcoin Lightning Network kapasitesi, hakim olan ayı piyasası rüzgarlarına rağmen yeni zirvelere çıkmaya devam ediyor.

bitcoin lightning network kapasitesinde artis yasanmaya devam ediyord

En son büyümeye dayanarak, iyileştirmelerin yanı sıra olgunluktan geçerken bile ağın artan güveni ve kullanımı olarak yorumlanabilir.

Son olarak lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) son durumuna bir göz atalım. Bitcoin haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre 22.773,39 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *