«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Bir yıl boyunca 14 günde bir Shiba alan yatırımcının parasına bakın ne oldu?

Bir yıl boyunca 14 günde bir Shiba alan yatırımcının parasına bakın ne oldu?

unlu-analistten-kehanet-gibi-shiba-yorumu-coin-turk-com.jpg

Kripto para piyasası çöküşünden sonra, çoğu yatırımcı büyük bir zararının eşeğine geldi. Kısmen toplarlanma gözükse de tahmini olarak yüzde 70’ten fazlası daha tepe fiyatlardan alım yaptı.

Yatırımcıların bir kısmı ise paralarını Shiba Inu varlığında eritti. Ayrıca panik havasıyla düşüş esnasında zararına satışlar gözden kaçmadı. Ayrıca paylaşlan bir veriye göre de yıllık düzenli alım yapanların zararda olduğunu gösteriyor.

Tokenin geçen yılki popülaritesindeki artışa rağmen, en son veriler önceki 365 gün içinde varlığa dolar-maliyet ortalamasında aynı miktarda yatıranlar, zararda.

Shiba 1 yıllık kazanç dengeleri

DCA kripto verilerine göre Shiba Inu için, Haziran 2021’den Haziran 2022’ye kadar 14 günde bir toplam yatırımın bilançosu belli oldu. 27 yatırım için SHIB varlığına 100$ yatırım yapan biri, Shiba Inu’da 500 dolar zarar ediyor. Yani yaklaşık olarak 2.700 dolar yatırımda şu an elinde 2.190$ kalıyor.

Ayrıca toplam 27 yatırım tarihinden 22 iki haftalığına yatırım yapan yatırımcıların kârlı çıkacağını belirtmekte fayda var. Özellikle, sadece beş yatırım tarihi, yatırımcıları zarara sokuyor.

ABD’li yatırımcılar Shiba’ya karşı ilgiyi kesti

Los Muertos tarafından yürütülen bir Google Trends analizi çalışmasında, Amerikalıların en çok satmak istedikleri token listesinin başında SHIB geliyor.

Ayrıca, SHIB, 2 Haziran’dan bu yana talebin düşmesiyle 20.000’den fazla sahibini kaybetti. Şu an Shiba Inu haftalık yüzde 25, günlük yüzde 5 değerleme ile fiyatlanıyor. Alım ve satımlar ise 0.00001025 seviyelerinden gerçekleşiyor.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *