«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Binance’den SHIB ve Bu 4 Altcoin İçin Büyük Duyuru!

Binance’den SHIB ve Bu 4 Altcoin İçin Büyük Duyuru!

Binance’den SHIB ve Bu 4 Altcoin

ShibaInu madeni parasının (SHIB) fiyatı neden yükseliyor?Elbette, SHIB’nin başarısının bir kısmı, DOGE’nin popülaritesine bağlanabilir. DOGE’ye yüzde altı daha ucuz bir alternatif olarak oluşturulan SHIB’nin serveti, DOGE haber döngüsüne girip çıktıkça buna göre yükselir ve düşer.

ElonMusk ve SnoopDogg, DOGE’yi herkesin bildiği bir isim haline getirdiğinde, spekülatörler muhtemelen SHIB’nin düşük fiyatlarından etkilenmişti çünkü her iki tokenin fiyatları da ElonMusk’ınSaturdayNightLive’daki tartışmalı röportajından hemen önce zirveye ulaştığında, SHIB çok geride değildi.

DOGE’ye ek olarak, SHIB’nin fiyatı da bir dereceye kadar Bitcoin (BTC) ile ilişkilendirilebilir. Bu Ekim de, kripto para piyasası yeni zirvelere ulaştığında, SHIB içindegeçerli olacaktır. Özellikle şaşırtıcı olan, diğer popüler kripto para birimlerine kıyasla SHIB’nin satın alınabilirliğidir. 0.00054 $ civarında seyreden fiyatlar cazip gelebilir. Potansiyel kullanıcıların elinde yüzlerce, binlerce veya on milyonlarca token tutacaktır.Binance’den SHIB ve bu 4 Altcoin için büyük duyuru!

ShibaInu parası (SHIB), trend olan bir hashtag haline gelen ilk para değildir. Aslında, ortaya çıkan ilk köpek temalı para bile değildir. Bu yılın başlarında, Dogecoin (DOGE), uzun süredir kripto kullanıcıları ve genel halk arasında büyük ilgi uyandırdı. Kısmen ElonMusk ve SnoopDogg gibi yüksek profilli isimler tarafından desteklenen DOGE, toplam piyasa değeri ile ilk on kripto para birimi haline geldi.

Başlangıçta AkitaInu (AKITA) madeni para ve UpDog (UPDOG) gibi benzer taklitçilerle bir “Dogecoin katili” olarak yaratılan ShibaInu madeni para, Dogecoin’den hemen sonra sekiz numaraya ulaştı. SHIB şu anda Binance dahil dünyanın en popüler kripto para borsalarının çoğunda listeleniyor.

 

KAYNAK :  www.coinnewstr.net

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *