«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Binance’dan çok önemli hamle geldi! Borsa Terra airdrop’u destekleyeceğini açıkladı!

Binance’dan çok önemli hamle geldi! Borsa Terra airdrop’u destekleyeceğini açıkladı!

binance-1

Binance, mevcut Terra ağını Terra Classic ağı olarak yeniden adlandıracağını ve Terra ağı airdrop’unu destekleyeceğini duyurdu. Binance bu bilgiyi web sitesinde paylaştı ve burada Terra Classic ağının LUNA ve UST tokenlerine LUNA (eski) ve UST (eski) olarak atıfta bulundular.

Açıklamada, LUNA (eski) ve UST (eski) para yatırma ve çekme işlemlerinin 26 Mayıs 2022’de askıya alınacağını paylaştı. Ek olarak, LUNA/BUSD ve UST/BUSD spot ticaret çiftleri askıya alınacak ve bekleyen tüm spot emirler 26 Mayıs 2022 günü iptal edilecektir.

Ayrıca gönderi, LUNA (eski) tokeninin kodunun LUNC olarak yeniden adlandırılacağını belirtti. UST (eski) tokeni için hisse senedi, USTC olarak yeniden adlandırılacaktır.

Ekip şunları söylüyor: “Yeni Terra 2.0 tokenini (LUNA), Terra proje ekibinin token dağıtım planına dayalı olarak tüm uygun kullanıcılara dağıtacağız. Hesap başına dağıtım oranı ayrı bir duyuru ile açıklanacaktır.” Ayrıntılı airdrop kuralları sitede yer alıyor.

Binance dün, etkilenen kullanıcılara mümkün olan en iyi çözümü sunmayı amaçlayan kurtarma planlarında Terra ekibiyle yakın çalışacaklarını belirten bir Tweet yayınlamıştı.

Bu haftanın başlarında kripto borsası, yeni zincirini algoritmik bir stabil coin olmadan başlatmak için Terra ekibiyle işbirliği yapmaya istekli olduğunu belirtmişti. Huobi ve Bybit, bu kriz durumunda Terra’yı destekleyen diğer borsalar arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *