«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Binance Coin (BNB) yapılan haberlerin ardından düşüyor! Düşüş devam edecek mi?

Binance Coin (BNB) yapılan haberlerin ardından düşüyor! Düşüş devam edecek mi?

BNBUSDT_2022-06-07_13-58-18.png

BNB son haberlerin ardından %10 oranında düşüş kaydetti. Kripto dünyasında 6 Haziran tarihinde dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance’in gidişatına ilişkin haberler yer alıyor. İlk olarak Reuters, 2017 tarihinden 2021 yılına kadar Binance aracılığıyla 2.35 milyar dolarlık kripto para biriminin aklanmasıyla ilgili bir soruşturma yayınladı. Haber kaynağı, soruşturmasında mahkeme kayıtlarını ve blockchaine yönelik bilgileri paylaştı.

BNB fiyatı ne olacak?

Binance yetkilileri, hesaplamaların doğru olduğuna inanmadıklarını ve kendi verilerini sağlamayı reddettiklerini söyledi. Borsanın ve BSC ağının yerel tokeni Binance Coin (BNB) alıntıları, %4’lük hafif bir düşüşle tepki verdi. Ardından, o günün ilerleyen saatlerinde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Binance hakkında bir soruşturma başlattığını söyledi. BNB 2017’de ilk kez satıldığında borsanın menkul kıymetler yasasını ihlal edip etmediğini görmek için soruşturma açıldı. Bu haberin ardından BNB %8,5 daha da düştü. Token şu anda düne göre 37 dolar düşüşle 275 dolardan işlem görüyor.

Son haberlere değinen Binance, düzenleyici makamlarla müzakerelerle ilgili yorumları uygunsuz olarak nitelendirdi. SEC’in kendisi yorum yapmaktan kaçındı.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *