«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Balinalar Bitcoin Almak İçin Sıraya Girdi, Borsalara Stablecoin Yağıyor!

Balinalar Bitcoin Almak İçin Sıraya Girdi, Borsalara Stablecoin Yağıyor!

btc-whales

Kripto piyasası zor bir süreçten geçmeye devam ediyor. Her gün daha büyük düşüşler yaşayan Bitcoinaltcoin yatırımcılarını da yoğun bir şekilde etkilemekte. Son saatlerde ise bu kötü göstergelerin haricinde ise yeni veriler geldi.

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan “Kriptolik”, geçtiğimiz saatlerde kripto para borsalarına yüklü miktarda stablecoin girişinin olduğunu paylaştı.

Balinaların aktardığı bu stablecoinler ise yüksek miktarda Bitcoin satın almak için kullanılacağı tahmin ediliyor. ABD’li milyarder Barry Silbert’ın dahi bu seviyelerden BTC satın aldığını da göz önüne koyarsak, yükselişlerin başlaması için az bir süre kalmış olabilir.

Bitcoin’de Akümülasyon Süreci Sonunda Hangi Yöne Patlama Yapabilir?

Halen çok yatay bir hareket sergileyen BTC, gün içerisinde 20 bin dolar ile 21 bin dolar aralığında gidip geldiği gözlenmekte.

Geçtiğimiz süreçte volatil bir düşüş yaşayan lider kripto para birimi, 20 bin dolar psikolojik seviyenin üzerinde akümüle olduğu gözlenmekte.

İlerleyen süreçte bu akümülasyon sonucunda 20 bin dolar seviyelerinde tutunmayı başarmasının ardından balinaların ve milyarderlerin alımları ile yükselişe geçebilecek olan Bitcoin, halen kritik seviyelerde konumlanmakta.

Birçok analist ve uzman bu seviyelerinde Bitcoin‘de dip nokta olduğunu iddia ediyor olsa da, halen lider kripto para biriminin boğa başlatacak derecede sert yükselişlerin yaşamaması yatırımcıları korkutuyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *