«
 1. Anasayfa
 2. Uncategorized
 3. ApeCoin ve Eğri DAO Kazançlarını Gösterir

ApeCoin ve Eğri DAO Kazançlarını Gösterir

ApeCoin-ve-Egri-DAO-Kazanclarini-Gosterir.png

Son 24 saat içinde sırasıyla %17 ve %24 artan ApeCoin (APE) ve Curve DAO (CRV) dahil olmak üzere, kripto para piyasası düzelirken birkaç altcoin dikkat çekiyor. Bu gelişmelerin bir sonucu olarak insanlar daha iyimser hale geliyor.

ApeCoin (APE), ilk 100 madeni para içinde otuz üçüncü sırada yer alıyor. Yönetişim ve fayda için oluşturulmuş bir ERC-20 belirtecidir. Merkezi olmayan özerk organizasyon ApeCoin DAO, parayı geliştirdi ve piyasaya sürdü ve Ethereum blok zinciri ağına dayanıyor.

İlgili Okuma | TA: Ethereum Gözleri Taze Dalgalanıyor, ETH Neden 1.700 Doları Aşabilir?

APE, Haziran ayının en düşük seviyesi olan 3.1189$’dan çarpıcı bir şekilde yükseldi. gelen verilere göre CoinGecko, bugün ApeCoin’in fiyatı önceki güne göre %17 ve geçen haftaya göre %43 artarak 6.7739 $ oldu. Mevcut piyasa değeri, son 24 saatte %16’lık önemli bir artışla 2.08 milyar dolar.

APE, tanınmış Bored Ape Yat Kulübü ile bağlantılıdır. Yuga Labs, dijital sanat, resim, müzik ve kullanılarak belirtilmiş ve korunan video dosyaları gibi çeşitli yönleri ve ayırt edici nitelikleri olan bir maymun temasına sahip 10.000 güçlü bir mantar olmayan belirteç (NFT’ler) olan Bored Ape Yat Kulübü’nü geliştirdi. blok zinciri teknolojisi.

Yuga Labs, seçkin bir grup oyuncuya Otherside metaverse’ine gizlice bir göz attıktan sonra fiyatı arttı. Bu nedenle, APE fiyat artışına katkıda bulunan temel nedenlerden biri bu olabilir.

Göre duyuru“Gezginler” olarak adlandırılan 4.300 oyuncu, ilk bakışta bir teknoloji sunumu ve turu için Cumartesi günü sürükleyici, maymun avatar navigasyonlu internet platformunda karşılandı.

İşlem Görünümü
Eğri DAO şu anda günlük grafikte 1.52$’dan işlem görüyor | Kaynak: CRVUSDT’den İşlem Görünümü

Eğri DAO (CRV) Sürekli Değerini Geri Kazanmak İçin Mücadele Ediyor

Bu yıl piyasadaki erime nedeniyle, diğer madeni paralar toparlanmak için mücadele ediyor ve CRV de onlarla birlikte toparlanma yolunda. Curve DAO, dünyanın en büyük merkezi olmayan finans (DeFi) sistemlerinden biri olan Curve Finance için yerel bir belirteçtir.

Curve DAO, piyasaya sunulduğundan bu yana, zirvelerinden düştükten sonra bazı momentumları sürdürmeye çalıştı. Ancak, bu yılın başından itibaren CRV tokeni keskin düşüşler yaşadı. Yıla 6.2061 dolardan başladı ve ilk ayda 2.3958 dolara düştü.

2$ seviyesinden düştükten sonra ikinci ayda yeni bir dip noktaya ulaşıyor. Mart ve Nisan aylarında, tokenin fiyatı yavaş yavaş artmaya devam etti ve 2,78 ile 1,95 dolar arasında dalgalandı. Ancak, tokenin sürekli bir düşüş yaşadığı ve 0,54047 dolara düştüğü Haziran ayında işler değişmeye başladı.

İlgili Okuma | Solana Bir Haftada %20 Büyüdü, Sıradaki Hedef Bu Olabilir

Bununla birlikte, CRV bu ay pozitiflik belirtileri gösteriyor ve geri dönüşü ile ilerliyor. Haziran ayının en düşük seviyesinden toparlandı ve şu anda son 14 günde %40.0 ile önemli ölçüde artışla 1.47$’da işlem görüyor.

Curve stablecoin’in beklenen tanıtımı, bugünün pozitif fiyat aktivitesinin arkasındaki ana faktör. Curve’nin kurucusu Michael Egorov, bir web3 etkinliği sırasında aşırı teminatlandırılmış bir stabilcoin’in çıkışını kabul etti.

          Featured image from Flickr, chart from Tradingview.com

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *