«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Anthony Scaramucci, Kaza Sırasında Kripto Satın Aldığını Açıkladı, Disiplinli Kalmayı Önerdi

Anthony Scaramucci, Kaza Sırasında Kripto Satın Aldığını Açıkladı, Disiplinli Kalmayı Önerdi

Anthony-Scaramucci-Kaza-Sirasinda-Kripto-Satin-Aldigini-Acikladi-Disiplinli-Kalmayi.png

Birçok kripto yatırımcısı, devam eden piyasa oynaklığı nedeniyle varlıklarını sattı. Ancak, çöküşün etkileri hala tüm borsalarda ve kripto şirketlerinde yankılanıyor.

Bazıları likidite kaybetti ve kullanıcıların taleplerini karşılayamadı, bazıları ise personel kapasitelerini azalttı. Bazı yatırımcılar, kaosun ortasında kripto portföylerine ekleme şansını yakaladı. Böyle bir geleceğe yönelik yatırımcı örneği, Anthony Scaramucci’dir.

Scaramucci’nin sahip olduğu meydana çıkarmak SkyBridge Capital, firması çökme sırasında ETH ve BTC hacmini artırdı. Bu yüzden diğerleri hepsini kaybetmemek için satmaya çalışırken, bu firma gelecek için birikim yapmakla meşguldü.

İlgili Okuma | XRP Konsolide Ediyor, Şimdi Geri Dönecek mi?

Scaramucci’ye göre, yatırımcılar paniklemek yerine kargaşa sırasında kendilerini daha fazla disipline etmeli. Amazon 20 yıl önceki kışında hayatta kalabilseydi, kripto en iyi yarışmacılarının bu kışın da üstesinden geleceğini belirtti.

Disiplinli Kalmak Kriptoda Anahtardır

Piyasa raporları hiç iyi görünmüyor. Veriler, çoğu kripto paranın korkunç bir şekilde düştüğü için 14 Haziran’ın günlerin en kötüsü olduğunu gösteriyor. Şu anda kan gölü derinleşmeye devam ediyor ve bir numaralı kripto BTC bile 2020’nin 4. Çeyreğindeki kayıtlarının altına düştü. Ethereum (ETH) de 2018 ATH’sinden daha düşük bir düşüş yaşadığı için iyi durumda değil.

Bu olaylar sektörde büyük bir korku ve panik yaratıyor. Ancak Scaramucci için, kaosun ortasında disiplinli kalmak en iyi seçenekti. Bu tavrını bir röportaj sırasında duyurdu.

Scaramucci her zaman güçlü bir bitcoin destekçisi olmuştur. Şu anda, işaretler olumlu olmasa bile, BTC gibi en iyi kripto projelerinin fırtınadan sonra Amazon Hissesi gibi toparlanacağına inanıyor. Scaramucci’ye göre, Bitcoin son zamanlarda tüm kripto pazarına daha yüksek seviyelere hakim oldu. Yani toparlanacağına dair bir umut var.

Anthony Scaramucci, Kaza Sırasında Kripto Satın Aldığını Açıkladı, Disiplinli Kalmayı Önerdi
Kripto piyasası toparlanma belirtisi gösteriyor | Kaynak: TradingView.com’da Kripto Toplam Piyasa Değeri

Devam eden düşüş eğiliminin nedenleriyle ilgili olarak, Scaramucci, fiyat düşüşü sırasında hem Celsius hem de Terra’nın gerçekleştirdiği eylemleri suçluyor. Böyle şeylerden kaçınmak için finansör, yatırımcılara kaldıraçtan kaçınmalarını ancak uzun süre kalmalarını tavsiye eder.

İlgili Okuma | Acımasız Satış Ortasında Bitcoin; Şimdi 13.000 Doları Hedefliyor mu?

Scaramucci başlangıçta yatırımcıları Bitcoin yatırımlarını ölçeklendirirken dikkatli olmaları konusunda uyarmıştı. Ancak stratejisine göre, kriptonun burada kalacağını asla unutmamalı ve bu nedenle yatırım yaparken doğru büyüklükte tahsis edilmelidir.

Disiplin Daha Fazla Yatırım İçerir mi?

Röportaj sırasında Scaramucci’ye daha fazla BTC ve ETH satın almasının nedenleri soruldu. Hareket, önerdiği disiplinin bir parçası mıydı? Finansör buna cevap vermek için istiflemenin disiplinin bir parçası olduğunu söyledi.

Fırtına geçtikten sonra birçok insanın çok güvenli oynamak yerine dalışı satın almayı isteyeceğine inanıyor.

Featured image from pexels, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *