«
  1. Anasayfa
  2. Ethereum
  3. Anonim Analist, Bu Ethereum Rakiplerinde Çöküş Bekliyor!

Anonim Analist, Bu Ethereum Rakiplerinde Çöküş Bekliyor!

avax-coin-avalanche-ve-tcmb-birlikte-mi-calisacak-1200x900

Üst düzey bir kripto analisti olan Altcoin Sherpa Bitcoin (BTC) düşmeye devam ederse iki Ethereum (ETH) rakibinin sorunlu günlerle karşı karşıya olacağına inanıyor.

Anonim analist Altcoin Sherpa, 176.100 Twitter takipçisine, akıllı sözleşme özellikli blokaj zincirleri olan Solana (SOL) ve Avalanche‘ın (AVAX), Bitcoin‘in düşüşlerinde anlık olarak bulundukları seviyeden %50 oranına yakın değer kaybedebileceğini iddia ediyor.

AVAX Hangi Seviyelere Düşebilir?

Başarılı analistin paylaştığı analize göre Avalanche ilerleyen günlerde %46’lık bir çöküş yaşayabilir. Bu düşüş esnasında AVAX‘ın 5 dolara ineceğini söyleyen Sherpa, yatırımcıları korkuttu.

Solana Hangi Seviyelere Düşebilir?

Solana’nın da AVAX gibi benzer bir senaryo ile karşı karşıya olduğunu söyleyen başarılı analist, popüler kripto paranın 24 dolar seviyelerini göreceğine inanıyor.

Piyasa Düşerken, TRX Yükselişe Geçebilir!

Altcoin Sherpa, iki Ethereum rakiplerinin an itibariyle düşüş yaşayacağını düşünse de, ilerleyen günlerde sosyal medya ve dijital eğlence içeriği için merkezi olmayan bir depolama ve dağıtım platformu olarak tasarlanmış bir blok zinciri olan TRON‘un (TRX) yükselebileceğini düşünüyor.

Altcoin Sherpa, Bitcoin‘in fiyatı “yükselirse”, TRX‘in kurucusu Justin Sun’ın yeni girişimler başlatmasıyla birlikte TRON‘un mevcut seviyelerden %40 oranında yükseliş yaşayabileceğini iddia etmekte.

Sherpa’nın analizlerine göre TRX, sert bir şekilde değer kazanmaya başlayabilmesi için 0.089 dolar direncini aşması gerekmekte.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *