«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Analistler, ApeCoin’in 2025’in Sonuna Kadar 50 Doları Vuracağını Tahmin Ediyor

Analistler, ApeCoin’in 2025’in Sonuna Kadar 50 Doları Vuracağını Tahmin Ediyor

Bitcoin ve Ethereum fiyatı şu anda en uzun süredir düşüş eğiliminde olduğundan; BTC için zar zor 40.000 doların üzerine çıkan ve ETH için 3.000 doların üzerine çıkmayan ApeCoin ise, 2030 yılına kadar 100 dolara kadar fiyat tahminiyle ateş basıyor.

Ve düşünmek, madeni para sadece ısınıyor.

Hem Bitcoin hem de Ethreum zorlanıyor ve Nisan ayından bu yana %20 düştü. Bu arada, şimdi 7 milyar dolarlık bir madeni para olarak adlandırılan Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonuna bağlı bir madeni para olan ApeCoin için son zamanlarda her şey gökkuşakları ve güneş ışığı.

Önerilen Okuma | Bu Düşük-Cap DEX Altcoin Balonları, Kripto Piyasasındaki Durgunluk Karşısında %47

Fiyat Tahminleri

Şimdi, kripto para birimi devleri ve uzmanları, NFT satışının ardından bir hafta içinde %50’ye fırlayan ApeCoin için bir fiyat tahmini açıkladılar.

Swinburne University of Technology’de FinTech konuşmacısı ve öğretim görevlisi olan Dimitrio Salampacis, ApeCoin konusunda çok iyimser ve iyimser. Şu anki tahmini 45 dolar. Ancak, ApeCoin’in 2030’da 10 $ değerinde olacağını söylüyor.

NFT’lerle devam eden acele veya hype, madalyonun performansını büyük ölçüde etkiler. Salampasis, kriptonun bir noktada aşırı abartıldığını ve yutturmaca bittiğinde zamanla değerini yavaş yavaş kaybedeceğini düşünüyor.

Ancak Salampacis, şu an ApeCoin satmak için en iyi zaman olduğuna inanıyor. Bununla birlikte, bazı yardımcı panelistleri, HODL APE’nin zamanının geldiğini düşünüyor. Yine de, birkaç yüzde, şimdi kesinlikle satın alma zamanı olduğunu söylüyor.

Finder Kurucu Ortağı Fred Schebesta da tahminini verdi. APE’nin 2022’nin sonunda 20 dolar, 2025’in sonunda 50 doların üzerine çıkabileceğini ve sonunda 2030’a kadar 100 dolara çıkabileceğini söyledi.

BTC total market cap at $738.16 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

APE nedir?

ApeCoin, Yuga Labs’ın Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’sinin Ethereum tabanlı bir tokenidir. 10.000’den fazla benzersiz dijital sıkılmış maymun sanat koleksiyonuna sahipler.

ApeCoin DAO, Ape Foundation tarafından da yönetilmektedir. Bored Ape NFT’lerini satın alan yatırımcılar, APE jetonlarını sıfır maliyetle talep etmeye hak kazanırlar.

Dahası, yatırımcılar bunları yeniden satabilir veya hatta kendi ürün markalarında kullanabilirler. ApeCoin son zamanlarda yükseliyor çünkü diğer kriptolardan farklı olarak NFT ve metaverse’e dokunmak gibi diğer pazarlara genişledi.

Kripto, NFT ve genel olarak blok zincirinin olasılıkları ve potansiyeli o kadar sınırsızdır ki, henüz genel bir tahmin veya tahmin yapmak imkansızdır.

APE – Metaverse’de Sallanan Zeminler

APE geleceğin simgesidir. APE ekosistemindeki topluluk liderliğindeki faaliyetleri desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır. Sonunda meta veri tabanında gelişen bir kültürü tanımlayacak olan merkezi olmayan bir protokoldür.

Panelistlerdeki şüpheciler, APE’nin yükselişinin yalnızca yutturmacaya dayandığını söylerken, uzun vadede olacağına inanan kripto guruları var.

Yuga Labs, özellikle CryptoPunks’ı satın aldıktan sonra NFT kategorisinde mavi çip olmaya hazırlanıyor.

Ekosistemleri ve toplulukları ile ApeCoin, metaverse’de zemini sallamaya mahkumdur.

Önerilen Okuma | Tether (USDT) 1. Çeyrek İşlem Hacmi, Çeyrek Aylık En Düşük Seviyede 5,3 Trilyon Dolara Düştü

Featured image from The VR Soldier, chart from TradingView.com
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *