«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. American Express, İlk Kripto Ödül Kredi Kartlarını Sunacak

American Express, İlk Kripto Ödül Kredi Kartlarını Sunacak

American-Express-Ilk-Kripto-Odul-Kredi-Kartlarini-Sunacak.png

Austin’deki bu haftaki kripto konferansı Consensus’ta yapılan ortak duyuruya göre, American Express, Abra ile ortaklığının bir parçası olarak ilk kripto ödül kredi kartını piyasaya sürüyor.

Duyuru, başta Visa ve Mastercard olmak üzere diğer büyük kredi kartı sağlayıcılarının ayak izlerini takip eden bir harekettir, ancak yine de mevcut kredi kartı ortamına kripto entegrasyonunda büyük bir çağrıdır. Bu yılın başlarındaki rakamlara göre 60 milyonun üzerinde AmEx sahibi var ve şimdi ağ, Abra ile bir ortak kartla ilk kez harcama yapmak için doğrudan kripto para ödüllerine erişim sağlayacak.

American Express ve Abra Takım Kuruyor

‘Abra Crypto Card’ bugün Austin, Teksas’taki yıllık Consensus etkinliğinde tanıtıldı ve resmi açıklamaya göre herhangi bir satın alma kategorisi ve miktarı için kripto ödülleri sunacak. basın bülteni. Abra, ödül kazanma seçenekleri olarak çeşitli (ancak şimdiye kadar açıklanmayan) en iyi tokenlerin yanında olması beklenen bir platform belirteci olan ‘Crypto Perx’ (CPRX) sunuyor. American Express duyurusunu, uygulamalarının NFT’lerin velayet ve galeri görünümlerini destekleyeceği haberiyle eşleştiren Abra ekibi için büyük bir gündü.

American Express’in Küresel Ağ Hizmetleri başkanı Mohammed Badi, Abra’nın “hem kripto hem de geleneksel finansal hizmetlerde derin uzmanlık” getirdiğini ve bu da onları çaba için uygun bir ortak haline getirdiğini belirtti.

'Crypto Perx,' (CPRX) is the native platform ERC-20 token for Abra; the token saw strong positive price reaction to the news around Abra's new credit card on the AmEx network. | Source: CPRX-USD on TradingView.com

İlgili Okuma | Solana, 100 Milyon Dolarlık Fonla Güney Kore’de DeFi, NFT ve GameFi’yi Destekleyecek

Kulübe katıl

Visa ve Mastercard, kredi kartı işinde en yaygın olarak tanınan iki isimdir, ancak kart verme konusunda yalnızca Citibank, Chase ve yukarıda bahsedilen iki en iyi köpeğin arkasında olan American Express’te uyumayın. AmEx, en yüksek doları alan müşterilere hizmet etme ve orantılı ödüller sunma konusunda uzun zamandır bir niş oluşturmuştur.

Abra kartının, “Amex Teklifleri (alışveriş, seyahat, yemek, hizmetler, eğlence vb. için), satış öncesi bilet erişimi, Küresel Yemek dahil AmEx ağının listesinden gelen ödüllerle birlikte bu ödülleri de beraberinde getirmesi bekleniyor. faydalar ve satın alma korumaları”, basın açıklamasına göre.

Abra, BlockFi, Gemini, Nexo ve diğerleri de dahil olmak üzere kripto ödüllü, büyüyen kripto yerel kart verenler listesine katılıyor. Venmo ve SoFi gibi önce kripto olmayan şirketler bile kripto ödül kartları sunuyor.

İlgili Okuma | Başa Baş: Bitcoin, Yatırımcılar İçin Ethereum Karlılığı

Featured image from Pixabay, Charts from TradingView.com
The writer of this content is not associated or affiliated with any of the parties mentioned in this article. This is not financial advice.
Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *