«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Amazon CEO’su Kripto Paralar Hakkında Konuştu

Amazon CEO’su Kripto Paralar Hakkında Konuştu

2021-07-02t202214z_971697056_rc2kco9jccb9_rtrmadp_3_amazon-com-ceo-compensation

Kripto para birimlerinin hızla gelişme kaydetmeye devam ediyor. Amazon CEO’su Andy Jassy de bu gelişme ile ilgili olarak düşüncelerini paylaştı.

Amazon CEO’su Andy Jassy’den Kripto Açıklaması Geldi

Amazon (AMZN) CEO’su Andy Jassy CNBC’ye verdiği röportajda e-ticaret ve bulut devinin perakende işi için bir ödeme mekanizması olarak kripto para birimini eklemeye yakın olmadığını, ancak gelecekte bir noktada NFT satmasının mümkün olduğunu söyledi.

amazon ceosu jassy kripto para birimlerinin buyuyecegine inaniyorum 1

Amazon CEO’su Andy Jassy, kripto paraların zamanla daha da fazla büyüyeceğine inandığını söyledi. Ayrıca Amazon CEO’su Jassy, kendisinin Bitcoin’e (BTC) sahip olmadığını ve Amazon’un yakında NFT satmasının mümkün olabileceğini söylüyor.

Amazon CEO’su CNBC’ye verdiği bir röportajda Jassy, ​​Amazon’un NFT’leri satmasının mümkün olduğunu söyledi. Ayrıca Jassy, ​​konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

NFT’lerin çok önemli ölçüde büyümeye devam etmesini bekliyorum. Zamanla kriptonun büyüdüğünü göreceğinize inanıyorum.

Ayrıca hatırlatmak gerekirse Amazon odaklı tüketici ürünleri şirketlerinden oluşan bir portföye sahip Elevate Brands, kripto seçeneği sunmak için Coinbase Prime ile birlikte çalışıyor.

Son olarak Amazon Web Hizmetleri Başkan Yardımcısı Sandy Carter da Web 3.0 girişimi olan Unstoppable Domains ekibine katılmıştı.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *