«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. 150 Milyar Shiba Inu, ETH Balinası Tarafından Satın Alındı

150 Milyar Shiba Inu, ETH Balinası Tarafından Satın Alındı

shiba-inu-nedir

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) ile ilgili olarak yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Ethereum ve Binance Smart Chain dahil olmak üzere çeşitli zincirlerdeki en iyi 500 cüzdana odaklanan WhaleStats veri platformu, “BlueWhale0159” adlı bir Ethereum balinasının büyük miktarda Shiba Inu satın aldığıı paylaştı.

Bununla beraber Shiba Inu hareketli günler geçirse de balinalar diğer ETH tabanlı altcoinlerden daha fazla Shiba Iny tutuyor.

Shiba Investor, 150 Milyar Shiba Inu Aldı

WhaleStats tarafından yapılan bir paylaşıma göre; “BlueWhale0159” adlı bir ETH balinası, yaklaşık 16 saat önce gerçekleşen satın alma sırasında 1.750.500 dolar değerinde toplam 150.000.000.000 Shiba Inu satın aldı. Bu yazının yazıldığı sırada balina, portföyünün yüzde 4,8’ini oluşturan 1.783.849 dolar değerinde SHIB’ye sahip olduğunu da belirtelim.

Aynı platformun daha önceki bir tweetine göre, piyasa değerine göre en büyük ikinci meme parası olan Shiba, Ethereum balinaları tarafından en çok satın alınan on dijital para birimi listesine girdi.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *